Prémium lakossági ügyfélfogadás ügy előtt, per előtt, vita és probléma miatt! Professzionális team, független több szakmás iroda (ISM) perelhárítás, perelkerülés elsőségével és idősáv nyitvatartás Önnek per miatt, vagy per helyett! Kisebb költség, kevesebb stressz, szakmai válaszok, megoldások ügyfél részére! Időpontfoglalás után várja Önt is irodánk Budapesten a Deák tér mellett! Egyszerű, közérthető ügyfél információk, gyakorlatias win-win módon és ISM szakmaközi supervisor kapcsolattal (TFKKE), patinás és megbízható ügyfélszolgálat! Regisztráció előtt az időpont kiválasztás lehetősége, jelentkezzen most! Kérjen időpontot: 06-302-164-102 (10-18h munkanapokon) bejelentkezes.iroda@gmail.com Budapesten és vidéken a start Önnek fontos egy per előtt, egy ügy előtt! Ne feledje, ma már több, mint 93.000 látogató nem téved, lakossági szolgáltatások és előzetes bejelentkezés, időpontfoglalás mellett tanácsadás, konzultációk!
Több esettel találkoztunk praxisunkban, amikor a külföldön élő, Európában dolgozó magyar embereket ki akarják rokonaik hagyni az öröklésből, a hagyatéki követelések rendezéséből.
Mindezt a családon belüli vitás helyzetben arra építve, hogy messze vannak, nem lesz idejük a magyar eljárásokra.
Irodánk független és szakmai célkitűzése, hogy a külföldön dolgozó, Európában élő magyarokat szakmailag támogassa szolgáltatásával a jogviták, perrel fenyegető ügyek jó megoldásával.
Rokonok közötti megtévesztő kommunikáció jele, ha a hagyatéki előkészítésről, a vagyonleltárról szó sem esik a Londonban dolgozó rokon, Berlinben dolgozó családtag felé.
Hagyaték tárgyai az önkormányzatok jegyző által kinevezett előadóin keresztül a hagyatéki leltárral alakulnak ki.
Nem ritka az egyik éppen jelenlévő örökös által a hagyatéki leltárba bediktált tárgyak hiányossága, szándékos kifelejtés.
Ez önmagában jogos vitát gerjeszt a távolabb élő más örökvárományosokban.
Érdemes a hagyatéki leltár összeállítása előtt jogvédő irodát, szakértőket megkeresni – ezzel lecsökkentve a hagyatéki leltár hiányosságainak kockázatait.
Magyarországon a rokonok vitái haláleset után sem ritka!
Hagyatéki eljárás, a hagyatéki leltár közjegyzőhöz való beérkezése után válhat az ügyfelek által érzékelhetővé.
Hagyatéki tárgyaláson a jogi képviselet biztosítása magunk számára, előtte a hagyatékkal kapcsolatos egyezségi szakértői irodában való tájékozódás praktikus javaslat.
Hagyatéki tárgyaláson kiderül ki milyen szándékkal érkezett az örökösök közül, ki mit szeretne elszámolni a hagyatékkal szemben!
Ekkor jönnek elő a súlyos régi sérelmek, ekkor érdemes azonnal a hagyatéki tárgyalás után hagyatéki mediátort, örökségi mediátor megkeresni.
Rokonok közötti, családon belüli jogvitáknál, elszámolási eseteknél bátran keressék irodánkat!
Időben indított hagyatéki reálmediátor eljárás, igen nagy megtakarítást hozhat a hagyatékkal kapcsolatos bírósági per kiadásaihoz képest!
Külföldön élők, külföldön dolgozók számára külön tartós megbízással is rendelkezésére állunk, mely akár több jogvita, peres ügy megoldását teremti meg.